Virtuální prohlídky Panovision

S námi jste vždy o krok napřed

Budete vidět

Publikujte svou prohlídku na třech nejdůležitějších platformách současného internetu a získejte
moderní marketingový nástroj, který Vaši zákazníci opravdu ocení.

Web

Virtuální prohlídku Panovision je možné publikovat na jakémkoli webu několika různými způsoby. Zobrazit ji můžete přes tlačítko, záložku nebo iframe. V případě zájmu vytvoříme i poutavou úvodní microsite, podstránku nebo celý web. O vaši prohlídku budeme nadále pečovat. Ručíme také za bezproblémový chod, responsivní zobrazení napříč všemi zařízeními a kompatibilitu s veškerými aktualizacemi webových prohlížečů.

Facebook

Prohlídku Panovision můžete šířit prostřednictvím Facebooku, který podporuje 360° zobrazení fotografií. Je možné také zřídit samostatnou záložku na homepage vaší stránky, s čímž vám rádi pomůžeme. Pro ostatní sociální sítě vám můžeme poskytnout propagační video nebo vhodný teaser.

Google

Největším zviditelněním může být publikování vaší prohlídky ve službách Google. Jako certifikovaná agentura zajistíme, abyste byli vidět v Mapách, ve Street View, v Google Earth i Google Travel. Vaše nové panoramatické fotografie se automaticky objeví v kartě Moje firma na Googlu. Díky všem těmto zápisům bude váš podnik zvýhodňován ve Vyhledávání na Googlu.

Prezentace marketing

Virtuálními prohlídkami Panovision zaujmete svou cílovou skupinu tak, že vás budou chtít navštívit, vyhledat si bližší informace, nebo si rovnou objednat vaše služby. Jde o moderní formu prezentace a atraktivní marketingový nástroj ke zviditelnění vašeho podniku. Jeho použitím značně rozšíříte své pole působnosti, zvýšíte důvěryhodnost ve vaše služby a uplatníte mnoho moderních metod online marketingu.

Investice do budoucnosti

Realizací virtuální prohlídky Panovision držíte krok se soudobými trendy prezentace nejen na internetu a sítích. Investujete do budoucnosti. Prohlídky Panovision je možné spustit v jakémkoli režimu virtuální reality, ať už s pomocí mobilu a virtuálních brýlí nebo prostřednictvím moderních VR setů. Prostor pak prohlížíte otáčením hlavy s brýlemi a klikání myší je nahrazeno pohledem na interaktivní prvky, které se tímto aktivují. V systémech pro virtuální realitu jako je Oculus Quest, Samsung Gear apod. se prohlídka otevírá v příslušné aplikaci a možnost ovládání definuje použitý systém. Tato forma zobrazení je čím dál populárnější a v době covidových omezení i stále žádanější.

Klíčové výhody

Multiplatformní řešení

V rámci jedné ceny získáte atraktivní prezentaci pro několik klíčových platforem. Vyniknete na Googlu, zaujmete na sítích, zazáříte na webu a oslovíte svět virtuální reality. To vše vám pomůže být o krok napřed.

Jednorázová investice

Dostupnost vytvořené prohlídky nepodléhá žádným poplatkům. Data vám buď kompletně předáme nebo o ně budeme zdarma pečovat na spřátelených hostitelských serverech.

Marketingový nástroj

Zaujmete svou cílovou skupinu tak, že vás budou chtít kontaktovat nebo fyzicky navštívit. Studie prokázaly, že virtuální prohlídky zásadně zvyšují důvěryhodnost a zájem o nabízené služby. Přitažlivost moderní prezentace budí dojem profesionality a prestiže.

Moderní prezentace

Virtuální prohlídka s vhodně zvoleným obsahem v interaktivním rozhraní v mnohém nahrazuje na webech tradičně předávané textové a obrazové informace. Využijte neomezený počet způsobů multimediální prezentace v jednom produktu.

Technická podpora

Předáním hotové prohlídky pro nás spolupráce nekončí. Kdykoli jsme vám k dispozici pro případné aktualizace. Reagujeme na nové technologie i změny v internetovém prostředí a o vaši prohlídku ve společném zájmu pečujeme.

Široká publicita

Široké možnosti publikování, popularita virtuálních prohlídek, rychlost jejich šíření po internetu a výhody, které oproti konkurenci získáte, vám pomůže zapsat se lépe a hlouběji do povědomí široké veřejnosti.

Napište nám

Neváhejte se s námi spojit ještě dnes, přes kontaktní formulář nabízíme 15% slevu na první realizaci.