Design Lab společnosti Preciosa

Prohlídka představuje showroom prestižního českého výrobce křišťálových lustrů. Layout prohlídky i grafika hotspotů a navigačních prvků vychází z vizuální identity společnosti. Základní menu doplňuje volitelný carousel. Profily svítidel odkazují na online brožury. Nechybí propojení na všechny sociální sítě.

Autosalon Hyundai Autoczech, Opava

Večerní prohlídka autosalonu představuje každý vůz pomocí hotspotů s oficiálními trailery a odkazy na konfigurátor modelu či virtuální prohlídku interiéru. Přímo z prohlídky si můžete objednat testovací jízdu, nakoupit Hyundai suvenýry nebo reagovat na akční nabídku.

Rozsáhlý ale jednoduchý trojjazyčný průvodce hotelem zahrnuje desítky panoramat ze vzduchu i ze země, exteriérů i interiérů, vybavení hotelu i kontextu okolí. Navigaci usnadňuje tříúrovňové ikonografické menu, layout prohlídky ctí firemní barvy, minimalistický design vyzdvihuje fotografie.

Dárcovské centrum Sokolov

Prohlídku uvádí vstupní microsite a videopozvánka primářky transfuzního oddělení. Navigační menu má podobu náhledových fotografií, podstatné informace jsou trvale zobrazeny v hotspotu napravo. Grafika a layout prohlídky kopíruje vizuální identitu instituce.

Průvodce největším skladem textilu v ČR obsahuje letecká panoramata z venku i zevnitř – nad robotizovaným procesem odbavení zakázek. Personalizovaný layout využívá firemní grafiky a navigaci doplňuje postranní carousel náhledových fotografií.

Prohlídka diskrétního wellness studia představuje soukromý prostor pro relaxaci. Obsahuje grafiku na míru, hotspoty s fotografiemi a videem, odkazy na web či rezervační formulář, mapu , propojení na sítě i relaxační hudbu v úvodu.

Slezské gymnázium v Opavě

Prohlídka výběrového gymnázia ukazuje nejen prostředí školy s jejími studenty a pedagogy, ale také systematicky představuje metody výuky jednotlivých předmětů nebo úspěšné studentské projekty. Vizuál prvků je uzpůsoben grafickému manuálu instituce.

Město Opava

Na přání magistrátu vzniklo customizované rozhraní s efektem vlétnutí, menu s podzáložkami v podobě rozbalovacích náhledů, interaktivní mapa se směrovými pohledy, buttony sociálních sítí, audiostopou u vybraných lokací a hotspoty s velkými fotografiemi.

Virtuální průvodce ČT Brno ukazuje podobu a zázemí televizních studií i redakčního prostředí. Představuje moderátory pomocí videomedailonů, seznamuje s technickým vybavením, obsahuje odkazy na weby pořadů i na sociální sítě.

Luxusní klenotnictví Eppi, Praha

Prohlídka klenotnictví na Praze 1 je laděna v duchu firemního vizuálu s úvodní obrazovkou, zákaznickými ikonami a buttony ve spodní liště. Doplňkem je volitelný carousel u pravého okraje. Cílem bylo provést návštěvníka prodejnou a představit základní produktové skupiny.

Virtuální prohlídka soukromé školy na břehu Vltavy zahrnuje více než stovku panoramat včetně leteckých. Interaktivní rozhraní je minimalistické. Přáním zákazníka bylo zobrazit prostředí školy, všechny budovy, prostory a učebny.

Prohlídka výrobního provozu nadnárodní společnosti AkzoNobel obsahuje vedle leteckých záběrů a firemní grafiky také podrobnou mapu areálu a online školení pro návštěvy a zaměstnance včetně interaktivního kvízu. Určeno především k interním účelům.

Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo má výjimečnou polohu v srdci Jeseníků. Prohlídka představuje letecký pohled na jeho okolí, základní typy pokojů, prostředí restaurace, pizzerie, hotelového wellness i lyžárny, ale i tipy na výlety. Z prohlídky lze rovnou rezervovat pokoj nebo celý pobytový balíček.

Město Sokolov

Rozsáhlá prohlídka kombinující snímky z dronu, exteriérů i interiérů. Několikaúrovňové menu provádí návštěvníka po parcích, památkách, kulturmích institucích a volnočasových areálech.

Action Park, Praha

Navigaci, představení služeb a dostupnost areálu usnadňuje množství leteckých snímků, hotspotů z ptačí perspektivy a vlastní interaktivní mapa. Grafika prohlídky využívá firemního vizuálu, v hotspotech se uplatňují mj. ikonografiky a odkazy např. na IDOS.

Showroom společnosti Altech s.r.o

Společnost pro výrobu kompenzačních pomůcek pro hendikepované představuje svůj showroom se specializovanými prototypy a jejich detailním popisem. Prohlídka je uvozena hudbou, lišta s ovládacími prvky obsahuje button s kontakty a cenovou poptávkou. Design kopíruje firemní identitu.

Hotel Savoy Westend v Karlových Varech

Prohlídka obsahuje více než 80 panoramat luxusních interiérů i úchvatných scenérií, snímky z dronu, tlačítka na rezervace pokojů či místa v restauraci nebo hotspoty s popisy wellness procedur, to vše ve čtyřech jazykových verzích.

Dům dětí a mládeže v Telči

Prohlídka památkového objektu v Telči obsahuje 35 panoramat propojených vlastními navigačními znaky, font uzpůsobený logu, doprovodnou hudbu a volitelný postranní carousel s obrazovými náhledy. Na přání zákazníka bez dalších interaktivních prvků.

Gynekologicko-porodnické oddělení SN Opava

Prohlídka přibližuje prostředí porodních sálů a zázemí pro rodičky ve Slezské nemocnici v Opavě. Low-costová verze pracuje s jednoduchostí, sjednocující barvou, vlastními navigačními prvky, relaxační hudbou v úvodu a nejdůležitějšími informacemi v hotspotech a na úvodní stránce.

Luxusní kanceláře STROM offices v Plzni

Prohlídka představuje netradiční prostory moderních kanceláří v centru Plzně. Navigační menu obsahuje rovnou i kontakty na pronajímatele. Barvy a interaktivní prvky souzní s vizuální identitou společnosti. Navigaci doplňuje volitelný carousel náhledových fotek vpravo.

Město a zámek Hradec nad Moravicí

Prohlídka začíná efektem vlétnutí, využívá snímky z dronu a customizovaného rozhraní s popisem lokací, s buttony pro interaktivní mapu a sociálních sítě a s navigačními hotspoty formou náhledových fotografií.

Fakulta veřejných politik v Opavě

Prohlídka vykresluje netušenou výbavu fakulty, obsahuje fotografie z dronu, využívá přehledného menu s ikonami a v hotspotech širokou škálu možností (videa, fotky, buttony, tabulky, odkazy, kontaktní formuláře, navigace)

Showroom společnosti Labortech, s.r.o

Úspěšná firma na výrobu zkušební techniky zve do reprezentativního showroomu, kde představuje své stroje prostřednictvím instruktážních videí, technických manuálů, dokladů o patřičné certifikaci a všeho, co potřebují zákazníci z celého světa před jejich nákupem vědět, aniž by museli vážit cestu osobně.

SOŠ pro administrativu EU v Počernicích

Prohlídka představuje učebny, zázemí, ubytovací kapacity i sportovní příležitosti školy. Hotspoty prezentují propagační videa, popisují dispozici budovy, vybavení učeben a odkazují na web školy.

Krovy františkánského kostela Cheb

Vzácnou a nepřístupnou stavbu historického krovu představuje prohlídka s vlastní stránkou, stavebními výkresy a komentářem stavebního historika o použité technologii.

Rekreační resort Monínec

Prohlídka je realizována v zimní i letní verzi a reaguje tak lépe na sezónní poptávku; využívá letecké fotografie sjezdovek a bikeparků. Obsahuje menu v horní liště, ikony hotspotů formou loga či objednávkové a rezervační formuláře na své služby.

Statek Bernard v Královském Poříčí

Prohlídkou provází místní maskot a jednotlivá panoramata jsou lokalizována v interaktivní mapce areálu. Úvodní hotspot prezentuje českotelevizní reportáž. Ostatní hotspoty obsahují fotografie, texty, videa i odkazy na web.

Hotely skupiny Bristol Group​

Rozsáhlá prohlídka představuje několik luxusních hotelů v Karlových Varech. Obsahuje exteriéry z dronu, reprezentativní interiéry apartmánů či restaurací, čtyři jazykové verze a hotspoty s odkazy na rezervace pokojů, aktuální jídelní lístky či objednávku wellness služeb.

Mendelovo gymnázium v Opavě

Stylově čistá prohlídka s minimalistickým designem a ikonografickým menu představuje v hotspotech projekty studentů i přístupy učitelů. Nechybí linky na sítě nebo studentská videa.

Golf Resort v Karlových Varech

Prohlídka disponuje úvodní microsite s možností přímých vstupů do jednotlivých částí přes náhledové fotografie a s lokalizací resortu v mapě. Zajímavostí je indoor golfové hřiště.

Klinika Reprogenesis v Brně

Pro klienty kliniky reprodukční medicíny v Brně znamená prohlídka jejího prostředí důležitý kontakt s místem, kde možná nechají splodit své dítě pod mikroskopem. Představuje přijímací recepci, odběrovou místnost, zákrokové sály, laboratoře i lůžkové pokoje.

Fanuc Czech s.r.o, Praha

Společnost pro průmyslovou automatizaci představuje v dvoujazyčné prohlídce svůj showroom i zázemí. Prototypy vystavených strojů disponují hotspoty s detailními popisy funkcí, instruktážními videi i odkazy na web. Celkový design kopíruje firemní identitu.

Hudy Boulder Karlín

Největší boulder aréna v Praze se prezentuje prohlídkou s minimalistickým designem ve firemních barvách. Důraz je kladen na představení neobvyklého prostoru a orientaci v něm. Menu má podobu obrazového carouselu, infoboxy představují technické parametry.

Oční klinika Nemos, Sokolov

Na přání zákazníka vzniklo customizované interaktivní rozhraní se vstupní microsite, náhledovým menu a trvale umístěnými informacemi vpravo. Hotspoty využívají videopozvánek, odborných spotů i praktického obsahu pro širokou veřejnost.

Pension Schönwald

Prohlídka představuje venkovní panorama i interiéry pensionu na kraji vojenského újezdu Libavá. Hotspoty obsahují kontaktní a rezervační formuláře, bližší informace textem i obrazem, mapu či odkazy na web.

Zámek Lužec v Krušných Horách

Velké množství převážně interiérových panoramat provádí návštěvníka prostředím Spa & Wellness resortu. Předvádí středověkou krčmu, pokoje v zámeckém stylu i luxusní relaxační zóny. Vše záměrně bez popisků na přání zákazníka.

Napište nám

Neváhejte se s námi spojit ještě dnes, přes kontaktní formulář nabízíme 15% slevu na první realizaci.